Produkcia

Tlakové odlievanie zinku - ZAMAK

Zlievareň HOBES Slovakia, s.r.o. vyrába širokú škálu technických odliatkov zo zinkovej zliatiny (Zamak) pre rôzne odvetvia priemyslu ako napríklad automobilový, nábytkársky atd.. Na základe Vašich požiadaviek Vám naši výrobní inžinieri, inžinieri kvality, a pracovníci výroby pripravia proces odlievania, ktorý umožní produkovať Vaše výrobky ekonomicky v požadovanej kvalite a za veľmi prijateľné ceny.

Viac informácií...

Výroba nerezového záhradného nábytku a nerezových zábradlí

Naša spoločnosť sa zaoberá aj výrobou záhradného nábytku, kde konštrukciu vyrábame z nerezovej ocele v kombinácii s exotickým drevom alebo textalínom. Dizajn na základe ktorého spracujeme výkresovú dokumentáciu je majetkom našich zákazníkov.

Viac informácií...

Montáž zadlabávacích zámkov do dverí a ich predaj

Táto oblasť je prvou, s ktorou sme v roku 1994 začali a robíme ju dodnes. V našej fabrike montujeme zadlabávacie zámky spoločnosti HOBES (ČR) a EURO ELZET (HU). Následne ich cez našu obchodnú sieť distribuujeme po celom území SR.

Viac informácií...

CNC obrábanie

Naša spoločnosť disponuje CNC obrábacími strojmi (sústruhy, frézy, píla), ako aj ďalšími obrábacími a tvárniacimi strojmi. Tieto využívame na výrobu záhradného nábytku a zábradlí, ako aj na obrábanie zinkových odliatkov.

Viac informácií...

Povrchová úprava našich výrobkov

Pre skvalitnenie povrchu našich odliatkov dokážeme aplikovať nasledovné povrchové úpravy. Omieľanie suché, omieľanie vibračné v keramických telieskach, pieskovanie a žíhanie.

Viac informácií...

Projekcia produkcie

Na základe požiadaviek našich zákazníkov dokážu naši inžinieri navrhnúť od kompletnej technickej prípravy výroby až po samotnú realizáciu. Na základe 3D modelov a výkresov zabezpečujeme výrobu foriem, stanovujeme technologické postupy a podmienky výroby.

Viac informácií...

Viac článkov...

Stránka 1 z 2

<< Začiatok < Dozadu 1 2 Dopredu > Koniec >>

btn-cena
btn-cena
btn-cena

Výroba a distribúcia nábytku